Küçük İşletmeler için Kolay, Güçlü

İşinize email@markanız.com ile profesyonel bir imaj verin

 

 • US Kurumsal E-posta yerine deneyin

İhtiyacınız kadar eposta adresi ile başlayın

Daha fazla alan ve gelişmiş özelliklere mi ihtiyacınız var? Kurumsal E-posta yerine deneyin

İş e-postası hakkındaki şaşırtıcı şey

 • Sezgisel ve Duyarlı Tasarım

  Güzel tasarlanmış teknoloji harikası webmail platformu. E-postanıza akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden de erişebilirsiniz.

 • Dahili Virüs Koruması

  Gelişmiş anti-virüs teknolojisi gelen kutunuzun güvenliğini sağlar ve kötü amaçlı yazılım ve virüs indiririmden korunmasını sağlar.

 • 5GB depolaması + Yedekleme

  5GB posta depolamaya ek olarak, e-postalarınız sistem altyapımız tarafından yedeklenir böylece önemli e-postaları asla kaybetmezsiniz.

 • Get Additional Storage
  @ $ /5GB

  No more worrying about running out of storage space. You can now increase storage for individual accounts by buying additional storage blocks of 5 GB.

 • % 100 Çalışma süresi ve Güvenlik

  Üst düzey posta depolama altyapımız, % 100 ağ çalışma zamanı ile birlikte sıfır veri kaybı ve yedekliliği garanti eder.

 • Takvimler, Kişiler ve Görevler

  Gelişmiş üretkenlik araçlarıyla kişileri yönetin ve tüm toplantılarınızı tek bir yerden takip edin.

SSS

 • Ücretsiz e-posta çözümleri aksine, Şirketinizin alanı adı ile (örn. [email protected]) markalı e-posta alarak İş E-posta ile işinize daha profesyonel görüntü verebilirsiniz. Buna ek olarak, ayrıca size en az gecikme ve sektörde-iyi çalışma süresi, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlayan gelişmiş e-posta teknolojimizden yararlanabilirsiniz. Bulut üzerinden sunulmakta olan e-posta hizmeti ayrıca sizi BT, donanım, yazılım, bant genişliği ya da çalışan gibi maliyetlerden kurmaktadır. En iyi kısmı ise şudur ki takımınız büyüdükçe ve istediğiniz zaman e-posta hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

 • S. Hangi E-posta istemcileri ve protokolleri desteklenmektedir? 

  Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Eudora, Entourage 2004, Windows Mail, vs gibi herhangi bir masaüstü tabanlı e-posta istemcisini kullanarak e-posta gönderebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca e-posta göndermek/almak için farklı e-posta istemcilerini nasıl yapılandırabileceğinizle ilgili bir rehberimiz var. Kurumsal e-posta ürünü POP, IMAP ve MAPI protokollerini destekler.

 • S. Webmail Arayüzünü nasıl kullanırım? 

  Webmail Arayüzüne erişmek için, beyaz-etiketli URL kullanabilirsiniz: http://webmail.yourdomainname.com. Sayfaya giriş yaparken, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.

 • S. Hangi cep telefonlarından postalarıma erişebilirim? 

  Herhangi bir Smartphone veya Tablet kullanarak E-postalarınıza erişilebilir. Bizim akışkan web postamız, HTML 5 ve JavaScript üzerine kurulmuş, iOS, Android, Windows Mobile, Symbian ve Blackberry gibi tüm önemli işletim sistemleriyle uyumludur.

 • S. E-posta Hesabı başına sağlanan alan ne kadardır? 

  Her e-posta hesabı, e-postalara adanmış 5 GB alanı ile birlikte gelir.

 • S. E-posta Hosting için hangi portları kullanmak gerekiyor? 

  Genellikle, Giden Posta Sunucusu/SMTP hizmeti için kullanılan port 25'tir. Bu aşmak amacıyla e-posta gönderimi için bir 587 alternatif port kullanabilirsiniz.

 • S. E-posta listeleri oluşturabilir miyim? 

  Evet, posta listeleri oluşturabilir ve kullanıcı ekleyebilir/silebilirsiniz, bir moderatör seçebilirsiniz, hatta bir listeden yasaklı kullanıcıları yada bir listeye ekleme kısmıdan kişileri kısıtlayabilirsiniz.

 • S. SPAM politikanız nedir? 

  İstenmeyen e-posta, toplu e-posta, ve spam gönderilmesine karşı toleransımız sıfırdır. "Güvenli listeler", satınalma listeleri ve satış listeleri spam olarak kabul edilecektir. Spam gönderen herhangi bir kullanıcının bildirimde bulunmaksızın kendi hesabı sonlandırılacaktır.

 • S. Otomatik Yanıtlayıcıları kullanabilir miyim? 

  Evet, yapabilirsiniz. Oto-Yanıtlayıcısı e-posta adresiniz için kurululduğunda, bu e-posta adresine otomatik e-posta gönderen ve önceden ayarlanmış bir e-postayı cevaplandıran, bu e-posta adresine en kısa sürede cevap alan bir programdır. Bilgi tabanımızdan oto-Yanıtlayıcısı kurma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.